Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Връбница 2
149 000 €
291 418.67 лв.

(2 865 €, 5 603.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:22 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1249 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
3-ти от 8
Строителство:
ПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

'РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ' продава двустаен апартамент в ж.к. Връбница 2, на прекрасна локация - в непосредствена близост до Северен парк и с много удобства на близко пешеходно разстояние - спирки на градски транспорт вкл. метростанции 'Бели Дунав' и 'Ломско шосе', училища, магазини, аптеки, банкови клонове и други удобства.
Апартаментът е ситуиран на трети етаж в осеметажна сграда с контрол на достъп и добре поддържани общи части.
Състои се от входно антре, всекидневна с трапезария и кухня, голяма непреходна спалня, просторна баня и тераса, към която има излаз и от двете стаи. Чиста застроена площ 52 кв.м.
Изложението е юг/изток, апартаментът е вътрешен, среден и много топъл. Изцяло обзаведен, блиндирана входна врата, PVC дограма, японски климатик най-висок клас, настилки ламинат и теракот.
ДОБРА ИНВЕСТИЦИЯ - подходящ както за лично ползване, така и за дългосрочно отдаване под наем.
За повече информация и огледи се обадете на тел. 0877715542
Особености
ПК
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0877715542

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Добрил Русев
0877715542
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Връбница 2
Обява: 1b177564224241238

149 000 €
291 418.67 лв.
История на цената
(2 865 €, 5 603.45 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Връбница 2